Litokol

Компанія Litokol, заснована в Італії в 1968 році, розпочала діяльність з виробництва клею для плитки. В 1972 компанія розширилася та вийшла на міжнародний ринок.

 

Вся продукція LITOKOL – це справжня європейська якість, перевірена десятиліттями.

В даний час на заводах в Італії працюють виробничі лінії для клеїв і готових сумішей на основі цементу, лінія для дисперсійних і реактивних клеїв , лінії по виробництву і упаковці латексів, добавок і праймерів. Крім того, є дві виробничі лінії високої автоматизації для всієї гами Starlike EVO.

Літокол здійснив значні інвестиції у технології та ноу-хау . Безпрецедентний науково-дослідний проект Zherorisk® дозволив компанії за останні роки завершити свій розвиток на найвищому рівні інновацій.

Було встановлено ультрасучасну систему фарбування кварцу за ексклюзивною технологією, яка є проривом в панорамі цього типу сировини. Система останнього покоління, унікальна у своєму роді, дозволяє фарбувати кварцові мікросфери з дрібною гранулометрією (на відміну від більш поширеного кварцу з більшою гранулометрією) за допомогою ексклюзивного процесу холодного спікання.

 

Продукти Zherorisk® без зміни хімічних і фізичних властивостей є екологічно чистими, безпечними для навколишнього середовища і здоров'я людини, з дуже низьким рівнем викидів летких органічних сполук (ЛОС), які є основною причиною забруднення приміщень, 

Цей інноваційний процес, починаючи з останнього покоління епоксидних затирок сімейства Starlike® EVO, що вже є еталоном на ринку, дозволяє компанії Litokol встановити новий, абсолютний стандарт якості, ставши в секторі першим - і в даний час єдиним - виробником у світі, який усунув хімічний компонент ризику з основних продуктів.

Впевненість у здатності виробляти матеріали з відмінними характеристиками з точки зору їх екологічності дозволила компанії ретельно і свідомо працювати над отриманням екологічної сертифікації ISO 14001, щоб потім негайно отримати EPD (Environmental Product Declarations) - "зелені" сертифікати par excellence - для всіх своїх лінійок продукції.

 

 

Сортировать