Kraus

KRAUS – ЯКІСНО І ДОСТУПНО

Kraus - відомий виробник сантехніки у всьому світі. Зовсім недавно, в 1998 році у Вашингтоні, столиці США, з'явився завод, який виготовляв меблі для ванної кімнати та кухні, змішувачі та інші сантехнічні вироби. Американці, як ніхто інший, цінують затишок у всьому будинку. На їх думку, кожна кімната повинна бути комфортною і практичною, це ж, в першу чергу, стосується ванної. Це приміщення, де людина розслабляється, надихається і заряджається енергією, тому оформити її варто в належному стилі. Саме тому Kraus створило різноманітні колекції всієї випущеної продукції, щоб клієнт зміг на свій смак прикрасити ванну кімнату.

KRAUS – ЕКСКЛЮЗИВНА САНТЕХНІКА

Американська компанія пропонує великий асортимент умивальників, змішувачів, раковин і додаткові аксесуари до них. Кожен виріб Kraus виготовляється з якісних, міцних матеріалів: кераміка, скло, нержавіюча сталь. Плавні або строгі лінії, кольорові рішення, оригінальні форми, різноманітні розміри створюють привабливий зовнішній вигляд. Продукція Kraus стане справжньою прикрасою ванної кімнати в стилі хай-тек, модерн, мінімалізм.
Популярними колекціями змішувачів є:

• Apollo.
• Aquila.
• Decorum.
• Illuso.
• Riviera.
• Sonus.
• Typhon.
• Virtus і багато інших.

А відомими серіями аксесуарів вважаються: Amnis, Aura, Imperium, Fortis.

Ексклюзивні скляні раковини відмінно доповнять загальну ідею інтер'єру ванної кімнати. Керамічні умивальники Kraus порівнюються з творами мистецтва. Тримачі для рушників та туалетного паперу, склянки для зубних щіток, мильниці і інші аксесуари наповнять кімнату затишком і теплом. Більше того, все це ви знайдете в офіційного представника Kraus в Україні – Арс-Еліт.

www.kraususa.com

Сортувати
Показати на сторінку
Зображення Тримач для туалетного паперу Fortis KEA-13326CH, KRAUS, хром

Тримач для туалетного паперу Fortis KEA-13326CH, KRAUS, хром

Тримач для туалетного паперу KEA-13326CH, з колекції Fortis, від відомого у всьому світі американського виробника Kraus, колір хром
Ціна: Дзвоніть
Зображення Тримач туалетного паперу Amnis KEA-11126CH, Kraus, хром

Тримач туалетного паперу Amnis KEA-11126CH, Kraus, хром

Тримач туалетного паперу KEA-11126CH, з колекції Amnis, від відомого у всьому світі американського виробника Kraus, колір хром
Ціна: Дзвоніть
Зображення Гачок Amnis KEA-11101CH, Kraus, хром

Гачок Amnis KEA-11101CH, Kraus, хром

Гачок KEA-11101CH, з колекції Amnis, від відомого у всьому світі американського виробника Kraus, колір хром
Ціна: Дзвоніть
Зображення Гачок Fortis KEA-13301CH, Kraus, хром

Гачок Fortis KEA-13301CH, Kraus, хром

Гачок KEA-13301CH з колекції Fortis, від відомого у всьому світі американського виробника Kraus, колір хром
Ціна: Дзвоніть