Змішувачі для кухні - італійська елегантність

Кухня стала місцем, де ми не лише готуємо, але й ділимося, спілкуємося, зустрічаємо друзів і навіть перетворилася на сцену, відкриту для соціальних мереж, цифрового світу та інших кімнат у домі.

Велике значення, яке надається цьому куточку дому, означає, що все більше уваги приділяється структурі та організації кухні та дизайну простору.

Переходи з однієї кімнати в іншу, як правило, майже розмиті,  переважає значний акцент на матеріалах . Елементи та покриття з  інших приміщень будинку переносяться і на кухню: вишукана плитка, якісна техніка, натуральний камінь, метали, такі як латунь і сталь, цінні породи дерева, а також ексклюзивні оздоблювальні матеріали.

Кухня зараз - це частина гармонійного цілого

 Завдяки постійним естетичним дослідженням та нестримному інноваційному драйву, італійська фабрика Newform перетворює кухонне середовище на вишуканий та гармонійний прояв елегантності

Бренд пропонує широкий асортимент змішувачів, розроблених для нових реалій життя: колекції з нержавіючої сталі, матеріалу, який зберігає свої характеристики незмінними з плином часу, та інших покриттів з каталогу, продукти Technology, здатні подавати відфільтрований окріп, і латунні крани, які завжди користуються великим попитом як за надійність, так і за широкий вибір доступних оздоблень.

Асортимент матових покриттів, які інтригують тактильними властивостями своїх поверхонь, а також оригінальністю трьох актуальних кольорів кухонних меблів.


Покриття складається з тонкого шару порошкової фарби, що надає йому тактильну матеріалу шовковистість і матовий ефект з низькою відбивною здатністю.

Кольори натхненні природними тонами, що дозволяє кранам, змішувачам та фурнітурі виділятися як затребувані кольорові акценти в сучасному кухонному середовищі кухонному інтер'єрі.

Newform дозволяє вам облаштовувати свої кухні з повною свободою, не відмовляючись від справжнього смаку досконалості.

Завітайте в салон "АРС_Еліт", італійські змішувачі в наявності та на замовлення

067 345 45 00, м.Тернопіль, пр. Злуки, 45

Оберемо змішувачі для вашої кухні разом

 

Докладніше про новини плитки і сантехніки 

"Колекція італійської сантехніки Pura - бестселер GSI"

"Дизайн ванних кімнат"

"Про переваги керамограніту"

"Великоформатна плитка "

"Як комбінувати плитку”

"Естетика краси - колекція плитки AESTHETICA"