Як успішно провести ремонт

 Найбільш інтенсивно в оселі використовуються кухня та ванна кімната. Тому з роками вони потребують змін.  З естетичних міркувань чи  від того, що вони тривалий час виглядають однаково, чи зношеність, реформування цих кімнат є важливим завданням у дизайні інтер'єру.

 

Навіщо реформувати оселю?

Покращення функціональності - ключовим завданням зробити її  практичним простором, який полегшує щоденне співіснування. Реконструкція допомагає вдосконалити планування, збільшити корисний простір для зберігання, покращити освітлення та вентиляцію, оновити техніку та сантехнічне обладнання.

Краса та стиль - тенденції змінюються щороку, тому дизайн житла може з роками вийти з моди. Осучаснення можна досягнути і за допомогою легких змін.

Заощадження енергії - турбота про навколишнє середовище з кожним роком стає все важливішою. З'являються новинки, які витрачають менше енергії та води і  мають більш ефективні системи водокоритування, освітлення та вентиляції. Це не тільки допомагає зробити внесок в екосистему, але й зменшує довгострокові витрати на енергію та воду.

Збільшення вартості нерухомості - сучасна кухня та ванна може стати ключовим фактором для потенційних покупців. 

Комплексний ремонт  - це не те ж саме, що заміна меблів чи побутової техніки. Нове покриття підлоги чи стін або нові модифікації в електропроводці чи сантехніці - кожне з цих завдань вимагає часу та мають різний масштаб оновлення. Важливо чітко розуміти, що саме ви хочете змінити в результаті ремонту. В деяких випадках незручності неможливо звести до мінімуму.

Щоб витратити якомога менше часу, варто скласти детальний план перед початком проекту. Іншими словами - заздалегідь продумати дизайн, матеріали, які будуть використовуватися, бюджет і кількість фахівців, яких треба залучити до ремонту.

Загальна вартість буде залежати від того, що потрібно змінити, і від залучених робітників. Зокрема,  чи буде укладена домовленість на весь ремонт зі спеціалізованою компанією, яка об'єднає всі завдання, чи на кожний окремий етап шукатимете окремо. Такий план допоможе вам уникнути тривалих затримок та запобігти фінансовим сюрпризам.

Ремонт може бути як захопливим проектом, так і тривалим випробуванням, якщо не дотримуватися певних кроків.

Якщо ви вирішили повністю реформувати оселю, процес буде наступним. Сплануйте проект - важливо визначити потреби, які спонукають вас зробити цю інвестицію, знайти фахівця, який проконсультує вас і запропонує вам відповідні матеріали. Не забудьте подати заявку при потребі на отримання дозволів чи прихід спецалістів від відповідних служб.

Демонтаж: другим кроком є демонтаж усієї техніки та старих поверхонь, щоб звільнити місце для нових.

Далі - оновлення електропроводки та водопровідного обладнання із необхідною для новою техніки потужністю та провідністю. Труби, розетки та витяжки, інсталяції є основними елементами для заміни, щоб забезпечити їхню довговічність.

Четвертий крок - покриття стін і підлоги. Найкращий варіант для дуже завантажених приміщень - якісна керамічна плитка, оскільки її легко мити та доглядати, стійка до перепаду температур, плям, стирання.

Нарешті, настав час встановити всю техніку, мийки, раковини та змішувачі, меблі, сантехніку. Цей крок є вирішальним, оскільки все має ідеально підходити та пасувати, як технічно, так і естетично.

 

З огляду на все це, якщо ви задумали здійснити реформу на своїй кухні чи у ванній кімнаті, дотримуйтесь попередніх кроків і використовуйте ідеї, які вам сподобалися. Не забувайте про свої пріоритети та обраний декоративний стиль.

Щоб зміни були успішними, пам'ятайте, що наявність надійної команди має вирішальне значення для того, щоб процес оновлення вашої оселі пройшов гладко та ефективно.

Існує безліч інших легких і швидких  ідей, які допоможуть креативно надати ванній кімнаті чи кухні нового вигляду. Читайте далі, щоб надихнутися.

Змініть колір меблів, це надасть приміщенню нового естетичного вигляду.

Покрийте стіни та підлогу плиткою. Ваша оселя буде виглядати як інше місце. Наприклад, керамограніти з ефектом мармуру додадуть вишуканості, а також пропонують високі експлуатаційні характеристики. Плитка  з особливими малюнками та цікавої форми, мозаїка ідеально підходять для того, щоб зробити стильнимим та оригінальнальними вашу кухню та ванну кімнату.

 

Додайте кухонний острів. Цим ви не лише покращуєте функціональність кухні, але й отримаєте простір для зберігання речей та місце для спілкування.

Поміняйте змішувачі, раковини, побутову техніку, дзеркала. Заміна на сучасніші та ефективніші моделі допоможе вам покращити практичність та надати  актуальнішого вигляду. Крім того, нові прилади споживають менше енергії та води.

Вибрати лише одну з цих ідей для реформування приміщення або ж комбінувати їх - вибір за вами.

Завітайте в салон "АРС-Еліт" і підберемо все для вашого проекту разом

067 345 45 00 м. Тернопіль, пр. Злуки, 45

 

Докладніше про:   Новини плитки і сантехніки 

  "Трендова мозаїка"

 "Найкращі поради щодо дизайну та планування ванної кімнати"

"Плитка для ванни - збільшення простору"

"Як комбінувати плитку”

"Дизайн ванних кімнат"