В наличии

Дзеркало Liberta Evora 120*100 з конторною підсвіткою

Артикул: 796275
Код производителя: EVORA
Производитель: Liberta

Діамант 4 мм (Clearvision, Ultraclean)
Ультрапрозоре дзеркальне полотно товщиною 4 мм без зеленуватого відтінку на торцях і у відображенні дзеркала, спеціальний продукт концерну AGC для особливо вимогливих замовників. Завдяки надчистому відображенню, дзеркало «Діамант 4 мм» найкращим чином підкреслює білий або світлий інтер'єр ванної кімнати. І чим більше розмір дзеркала - тим краще! Ідеально для комплектації преміальних шоурумів і ванних кімнат з високими дизайнерськими вимогами.

ПІДСВІТКА НА СТІНУ

Підсвітка на стіну ТМ Liberta є декоративним освітлювальним елементом дзеркала, який може бути як доповненням до основної підсвітки, так і самостійним дизайнерським рішенням. При обранні цієї опції світло виходить з-за дзеркала і поширюється в сторони, які ви вибрали.

Якісна підсвітка на стіну створює неповторний ефект, який підкреслює контури блиску дзеркала, висвітлює зону умивальника, гармонійно пов'язує обидва дизайнерські елементи - дзеркало і стіну, на якій воно висить.Рівне, насичене світло створює неповторну ауру і затишок, акцентує увагу на формі і фактурі кахельної плитки, підкреслює високий статус продукту.

Сенсор SOFT TOUCH dimmer

Унікальна розробка компанії Liberta, завдяки якій відбувається «м’яке, бережне для очей» вмикання та вимикання підсвітки дзеркала. При вмиканні / вимиканні дзеркала, яскравість підсвітки плавно наростає / спадає, що дає змогу очам звикнути та викликає комфортні відчуття.

Вмк / Вимк / Налаштування яскравості підсвітки дзеркала здійснюється торканням пальця сенсора, що світиться, розташованого на лицьовій частині дзеркала. У режимі очікування, коли дзеркало вимкнено, сенсор світиться синім кольором, забезпечуючи комфортне ввімкнення дзеркала в темряві. Коли підсвітка дзеркала ввімкнена, сенсор світиться білим кольором.

Для налаштування яскравості підсвітки необхідно сенсор затиснути пальцем, при цьому яскравість почне плавно зменшуватися до мінімуму. Повторне затискання сенсора призведе до плавного збільшення яскравості до максимуму. Для вашої зручності, налаштування яскравості основної підсвітки має пам'ять. Це означає що, якщо ви налаштували комфортну для себе яскравість, при подальшому вмк / вимк основної підсвітки налаштування яскравості не зміниться. УВАГА! При повному знеструмленні дзеркала пам’ять налаштування яскравості збивається. При відновленні подачі напруги на дзеркало, яскравість ввімкненої підсвітки буде максимальною.

Доставка Подробнее ...

 • Самовывоз
 • Курьерской службой

Оплата Подробнее ...

 • Наличные
 • Visa / Mastercard
 • Безналичные
 • Наложенный платеж
Этот товар Вы можете посмотреть в нашем Салоне
12690 грн
В корзину

Доставка Подробнее ...

 • Самовывоз
 • Курьерской службой

Оплата Подробнее ...

 • Наличные
 • Visa / Mastercard
 • Безналичные
 • Наложенный платеж

Статьи, обзоры, новости, советы

Як обрати дзеркало у ванну кімнату

Оскільки у ванній кімнаті найвища вологість, дзеркало має бути якісне дальше...